Hoşgeldiniz
Rahip Brunson’ı Ağırlayan Trump’tan Erdoğan’a Teşekkür Oyunu ! GÜÇ GÖSTERİSİ YAPTI!


Videolarımı takip etmek için tıklayınız *https://goo.gl/xA4Bnh

Bu videoda neler öğreneceksiniz?
Rahip Brunson’ı Ağırlayan Trump’tan Erdoğan’a Teşekkür Oyunu ! Erdoğan’ın Zekası!
ABD Başkanı Trump, tahliye edilen Rahip Brunson’ı Beyaz Saray’da ağırladı. Trump yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür ediyorum. Türkiye ile sıkıntılı ilişki vardı, eskiye döneceğiz.” dedi.Rahip Brunson’ı Ağırlayan Trump’tan Türkiye Mesajı: Eskiye Döneceğiz
Trump’ın açıklamalarından satırbaşları:

“OBAMA YÖNETİMİ BU OLAYI ÇÖZEMEDİ”

Sizinle gurur duyuyoruz çok teşekkürler. Hepimiz için çok özelsiniz. Tüm bu insanlar hepsi sizin için mücadele etti savaştı. Uzun zamandır müzakere ettik, kesinlikle fidye ödemeyeceğimizi söyledik. Serbest bırakılmazsa çok kötü şeyler olacak dedik.

Erdoğan’a teşekkür etmek istiyorum. Kendisiyle çok iyi ilişkimiz var. Bu olayın daha önce çözülmemiş olmasına çok şaşırdım. Obama yönetimi bu olayı çözemedi.
etiketler
ilginç videolar,şaka videoları,gizem teknoloji bilgileri,haber videoları,eğitici videolar,gonzalespikacu,Rahip Brunson’ı Ağırlayan Trump’tan Erdoğan’a Teşekkür Oyunu ! GÜÇ GÖSTERİSİ YAPTI!,BRUNSON,trump brunson,Trump erdoğana teşekkür,etti,brunson amerikada,oval ofis,trump eskiye,döneceğiz,başkan erdoğan,bağımsız yargı,yargı cezasını,verdi,brunson ceza aldı,ajan brunson,papa brunson,brunson vaftiz etti,erdoğan brunson açıklaması,brunson neden serbest,at

Bu videodan sonra tavsiye ettiğim sürpriz bir yer var, onları da izleyin.
*
*
Buradan en çok sevdiğim diğer videomu izleyebilirsiniz.
*
Bir önceki videom *
Bir sonraki videom*

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ►https://goo.gl/xA4Bnh
BENİ INSTAGRAM’DAN TAKİP EDİN ►https://goo.gl/d5uEFo

Merhaba, ben Emre YILMAZ.
Araştırmak, fikir üretmek, içerik oluşturmak keyif verici olduğu kadar zordur. Keyifle hazırladığım bir 5 dk lık videom 5-6 satte hazırlanıp sizlerin yorumuna beğenisine sunulmaktadır. İnsanları eğlendirmeyi bilgi vermeyi severek videolarımı hazırlıyorum. Genellikle günlük 3-4 video yüklediğim haber politika, eğlence, merak ve gizem dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

İzlediğiniz için teşekkürler!

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın
Video Hakkındaki Görüşleriniz nelerdir?

Kapat X