Hoşgeldiniz
Kötü Son Başladı! Trump Resti Çekti Ülkeden Yatırımcılar Kaçıyor !2030 a Elveda!


Videolarımı takip etmek için tıklayınız *https://goo.gl/xA4Bnh

Bu videoda neler öğreneceksiniz?
Kötü Son Başladı! Trump Resti Çekti Ülkeden Yatırımcılar Kaçıyor !2030 a Elveda!
“EĞER KAŞIKÇI ÖLDÜRÜLMÜŞSE…”

ABD Başkanı Kaşıkçı öldürülmüşse Suudi Arabistan’ı cezalandıracaklarını söyledi. Trump, Suudi Arabistan’a yönelik suçlamaların doğru çıkması halinde “ağır ceza” vereceklerini vurguladı. Peki Trump, Suudi Arabistan’a nasıl bir ceza kesecek, silah satışları ya da diğer ilişki başlıklarından vaz geçecek mi? Merak edilen bu soruları Taha Dağlı sabah.com.tr için yanıtladı.

Trump, Suudi Arabistan’a nasıl bir ceza kesecek?

etiketler:
ilginç videolar,şaka videoları,gizem teknoloji bilgileri,haber videoları,eğitici videolar,gonzalespikacu,TRUMP CEZA KESTİ,CEMAL KAŞIKÇI,ÖLDÜRÜLDÜ,suudi konsolsluk,trump selman,konsolosun evi,konsolos,kaşıkçı ses kaydı,trump brunson,brunson kutsadı,erdoğan trump rest,trump rest,trump röportaj,selman 2030,proje bitti,yatırımcılar,iptal etti,suudi gazeteci,kötü son başladı,tehtid,ihanet,cinayet,suikast,kaçıırlma,suudi ajanlar,özel tim,kral,delil,yok

Bu videodan sonra tavsiye ettiğim sürpriz bir yer var, onları da izleyin.
*
*
Buradan en çok sevdiğim diğer videomu izleyebilirsiniz.
*
Bir önceki videom *
Bir sonraki videom*

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ►https://goo.gl/xA4Bnh
BENİ INSTAGRAM’DAN TAKİP EDİN ►https://goo.gl/d5uEFo

Merhaba, ben Emre YILMAZ.
Araştırmak, fikir üretmek, içerik oluşturmak keyif verici olduğu kadar zordur. Keyifle hazırladığım bir 5 dk lık videom 5-6 satte hazırlanıp sizlerin yorumuna beğenisine sunulmaktadır. İnsanları eğlendirmeyi bilgi vermeyi severek videolarımı hazırlıyorum. Genellikle günlük 3-4 video yüklediğim haber politika, eğlence, merak ve gizem dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

İzlediğiniz için teşekkürler!

Etiketler:

Yorum Yapın
Video Hakkındaki Görüşleriniz nelerdir?

Kapat X