Bizi Takip Edin
e-ticaret.site

Dünya

Rus bombardıman uçakları İngiltere semalarında

Published

on

ingiltere-putinn İngiliz hava sahasında hareketli saatler yaşandı. gözdağı verdi.

İngiliz savaş uçakları hava sahasına yakın uçan iki “Bear” model uzun menzilli Rus bombardıman uçağına müdahale etti. Rus büyükelçi dışişlerine çağrıldı.

Sıcak nokta Fransa ve İngiltere arasında yer alan Manş Denizi'ydi. İki rus bombardıman uçağı, çarşamba günü İngiliz hava sahasına yakın uçuş gerçekleştirdi. İki ingiliz “Tayfun” jeti de bu uçaklara müdahale etti. Sivil uçuşlar da olaydan etkilendi. Sivil havayollarına ait uçuşlar yeniden yönlendirildi. Gelişme üzerine Rus büyükelçi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı ve izahat istendi.

İngiliz yetkililer Rus uçaklarının daha önce İskoçya'ya yakın uçuş gerçekleştirdiğini, ilk kez bu kadar güneye indiklerini belirtti ve olası bir strateji değişikliğine işaret etti.

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünya

Kremlin’e Ukrayna saldırısı VİDEO

Published

on

By


#'e İHA'larla saldırı girişiminde bulunuldu, saldırının 'e suikast girişimi olarak değerlendirildiğini açıkladı. Aynı açıklamada 2 İHA'nın düşürüldüğü bilgisine de yer verildi. Saldırı girişimine ait ilk görüntüler geldi. Putin'e suikast girişimi!

Okumaya Devam Et

Dünya

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabet Hayatını Kaybetti

Published

on

By


#LondraKöprüsü yıkıldı. Birleşik Krallık Kraliçesi 2. #Elizabeth, 96 yaşında hayatını kaybetti. Kraliyet ailesi, Kraliçe’nin öğleden sonra huzur içinde öldüğünü duyurdu. Birleşik Krallık’ta bayraklar yarıya indirildi. #sondakika

Okumaya Devam Et

Dünya

Putin Türkiye’ye Geliyor!

Published

on

By


Dünya Krizi Türkiye'de Bitecek! Devlet Başkanı Vladimir , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetini kabul etti. Haberi duyurdu. Putin Türkiye'ye geliyor…
#putin

Okumaya Devam Et

Trendler

Copyright © 2023 Özel Haber TV