Bizi Takip Edin
e-ticaret.site

Dünya

KUVEYT’TE ÇOCUKLAR KÜLTÜR FESTİVALİNDE

Published

on


# #KültürFestivali

Kuveyt'te Kovid-19 salgını sonrasında türünün ilk örneği olan ve ülkenin Ulusal Kültür, Sanat ve Edebiyat Konseyi (NCCAL) tarafından düzenlenen bir kültür festivali Pazartesi günü başladı.

Çocuklara yönelik pek çok kültürel ve sanatsal faaliyetin yer aldığı festival, Hawalli kentindeki Abdulaziz Hussein Kültür Merkezi'nde düzenleniyor.

Konseyin Kültür Dairesi Müdürü Aisha Al-Mahmoud yaptığı açıklamada, konseyin bu yıl resim, heykel, müzik ve edebiyat, yazı yazma ve yaratıcı düşünce gibi daha sanatsal faaliyetler sunacağını belirtti.

Festival, 29 Eylül'e kadar devam edecek.

Reklam
e-ticaret paketleri
Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünya

Kremlin’e Ukrayna saldırısı VİDEO

Published

on

By


#'e İHA'larla saldırı girişiminde bulunuldu, saldırının 'e suikast girişimi olarak değerlendirildiğini açıkladı. Aynı açıklamada 2 İHA'nın düşürüldüğü bilgisine de yer verildi. Saldırı girişimine ait ilk görüntüler geldi. Putin'e suikast girişimi!

Okumaya Devam Et

Dünya

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabet Hayatını Kaybetti

Published

on

By


#LondraKöprüsü yıkıldı. Birleşik Krallık Kraliçesi 2. #Elizabeth, 96 yaşında hayatını kaybetti. Kraliyet ailesi, Kraliçe’nin öğleden sonra huzur içinde öldüğünü duyurdu. Birleşik Krallık’ta bayraklar yarıya indirildi. #sondakika

Okumaya Devam Et

Dünya

Putin Türkiye’ye Geliyor!

Published

on

By


Dünya Krizi Türkiye'de Bitecek! Devlet Başkanı Vladimir , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetini kabul etti. Haberi duyurdu. Putin Türkiye'ye geliyor…
#putin

Okumaya Devam Et

Trendler

Copyright © 2023 Özel Haber TV