Hoşgeldiniz
Dünya Liderleri Teröre Karşı Yürümüş

paris-davutogluHepsi isim isim, cisim cisim belli..

“Boşbakanın çalışma ofisine bombalı ve uzun namlulu silahlı saldırı”
“Boşbakan terör tehdidine rağmen cuma namazına yürüyerek gitti.”

şeklinde sergilenen tiyatrolar ve atılan başlıklar, liderlik vasıflarından çok çok uzak olan ve güç odaklarının talebi ile boşbakanlığa kadar yükseltilen, yakın geçmişte Süleyman Demirel‘in sağ kollarından biri olan, aslında Karay Yahudisi olan, Karay Yahudisi Ülker’ler ile akraba olan Ahmet Devitoğlu’nu BÜYÜK LİDER yapmaz.

Tamam kabul ediyorum. Benzeri tiyatrolar hiç kimsenin tanımadığı ve bilmediği istifa etmiş bir astsubaydan başka bir şey olmayan Hakan Fidan’ı bir anda tanıttı ve neler döndüğünden haberdar olmak istemeyen kalabalıkların gözünde bir anda kahramanlaştırdı. Ama sonra görüldüğü üzere bu milletin gözü açıldı. Uyandı. Artık IHH gibi duruşu belli bir örgütlenme bile “Mavi marmara bir tiyatroydu.” ve “Suriye meselesinde aldandık” şeklinde itiraflara mecbur kaldı.

Artık hep aynı taktiklerle sonuca ulaşmak isteyen devlet içinde bir devletin, Türk ve İslamcı görünümlü organize bir Yahudi ve Ermeni komitesi olduğunun farkına vardı bu millet. Artık kimi seçerlerse seçsinler aynı derin devlet tarafından yönetildiklerinin farkına vardı bu millet. Seçim sisteminin bile başlı başına bir oyalama ve geri bırakma taktiği olduğunun, İngiliz Yahudilerinin Türklere bir armağanı(!) olduğunun farkına vardı bu milllet…

Dünyanın pek çok ülkesinde de, gelişen iletişim araçları sayesinde, her milletin ve devletin içine sızarak kendilerini onlardan gösteren ama İsrail’e hizmet eden kadrolar deşifre oldu. Bu kadrolar ciddi darbeler de aldılar. Şimdi hızla yok oluşa, cezalandırılmaya, hainlere yakışır şekilde İPTE SALLANDIRILMAYA doğru yol alıyorlar.

Bazı iktidar şakşakçısı, yalaka, nemalanmacı, samimiyetsiz hatta münafık, sözde İslamcı sayfa yöneticisi paranoyakların oluşturduğu korku imparatorluğundan sıyrılıp “Ulan bu Yahudileri, Masonları, Siyonistleri, İlluminatiyi amma abarmışlar be… Herifler vallahi gölgelerinden bile tırsan sefil ve korkak tipler” diyenlerin sayısı da hızla artıyor. Gerçekler iyice meydana çıkıyor.

Bu oluşturulan sanal korku imparatorluğu sayesinde “vaov” denilen güç odakları aslında tırsıp tırsıp duruyorlar ve liderliğe oynatacak adam bile bulamıyorlar. Amerika’dan ithal edilen ve T.C’nin ikinci Atatürk’ü bile yapılacak olan, yedi ceddi Yahudi ve karısı kadrolu CIA casusu Kemal Derviş bile bunca gayretlere rağmen bu rolü oynamayı kabul etmedi. İçimizdeki İsrail’in Türk görünümlü hain gazetecileri, yazarları, çakma Nobel’li yazarları, subayları hatta genel kurmay başkanları, sanayicileri, sözde stratejisyenleri, siyasetçileri ve bürokratları, akademisyenleri… Hepsi isim isim, cisim cisim belli.. Artık dünya üzerinde bunları hak ettikleri feci akıbetlerinden koruyabilecek hiçbir güç de yok.

#mfs
Kaynak

Etiketler: ,

Yorum Yapın
Video Hakkındaki Görüşleriniz nelerdir?

Kapat X