Bizi Takip Edin
e-ticaret.site

Ekonomi

2018 Yıl Sonu Döviz Tahmini | Dolar, Euro, Gram Altın Düşecek

Yayınlandı

Tarih

2018 Ekim Ayı ve Yıl sonu ve Altın kurunda ciddi düşüşler bekleniyor. Papaz Andrew Brunson'nun serbest kalması, Trump'ın Türkiye'ye teşekkür mesajları ve ABD Dişişleri Bakanı Pompeo'nun Türkiye ziyareti kur düşüşünde etkili faktorlerden. Yıl sonu FED'in faiz artırımı da yine etkili olacak. Altın ONS fiyatlarındaki düşüşte ise Çin faktörunu doğru okumak gerekiyor. Dünya genelinde Gram Altında düşüş var.

OzelHaber.Tv olarak Dolar Tahminimiz: 5.5 TL Gram Altın 220 seviyelerine çekilmesi çok yüksek bir ihtimal.

Dövize yatırım yapmak isteyenlerin bir miktar daha beklemelerini öneriyoruz.

Altın Fiyatlarında Çin'in Etkisi

Altının ons fiyatı gerilerken, gram altın 229,1 liradan, çeyrek altın ise 380 liradan alıcı buldu. AA Finans Analisti Memiş, “Teknik olarak altının gram fiyatında 227 lira seviyesi aşağı yönlü kırılırsa düşüşler 225 ve 222 liraya kadar sürebilir. Yükselişlerde ise 232 lira ve devamında 237 lira seviyesini takip edeceğiz” şeklinde belirtti.

ABD-Çin arasında yaşanan ticaret savaşı endişeleri, Çin Yuan'ında yaşanan değer kayıpları ve Asya borsalarındaki satışların güvenilir liman olarak altının tercih edilmesine neden oldu “Dolar endeksinde yaşanan düşüşler, altının ons fiyatındaki yükselişlerde etkili oldu. Altın talebinin artmasıyla altının ons fiyatı dün 1.233 dolar seviyesine kadar yükseldi. Ons altında 1.245 doların direnç, 1.217 doların destek olarak takip edileceğini söyleyebiliriz.

Reklam
e-ticaret paketleri
Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekonomi

Dolar Yükselirken

Yayınlandı

Tarih


#shorts #dolartl yükselirken anlık # yatırımcısı temsili 🙂
Sizce Dolar 30 TL'yi aşar mı? Yorumlarınızı ekleyin.

Okumaya Devam Et

Ekonomi

SAĞLIK BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ CANLI YAYIN

Yayınlandı

Tarih


(YAYINI NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?) KURA NE ZAMAN?
KURA CANLI… https://www.youtube.com/user/SaglikBakanligi

RESMİ AÇIKLAMA.. https://yhgm.saglik.gov.tr/TR,95526/tasra-teskilati-hizmet-birimlerinde-istihdam-edilmek-uzere-10900-surekli-isci-alimi-kurasi-hakkinda-duyuru.html

Okumaya Devam Et

Ekonomi

İslam Memiş ‘den çarpıcı altın yorumu!

Yayınlandı

Tarih


EZBER BOZACAK! gram altın yorumları altın yorumu son dakika , islam memiş gümüş , islam memiş gümüş , islam memiş son altın yorumu , islam memiş gram altın yorumları , altın yorumları son dakika , altın yükselir mi , altın yorum , gram altın yorumları , ons altın yorumları , gram altın yorumu analiz , gram altın fiyatları , gram altın ne olur , gram altın analizi , gram altın yükselir mi konuları hakkında bilgilendirme videosudur. İslam Memiş ‘den çarpıcı altın yorumu! FED EZBER BOZACAK! gram altın yorumları

Altın yorumları , altın yorum , gram altın yorumları , gram altın fiyatları , gram altın ne kadar , gram altin yorumu analiz , gram altın yorumları son dakika , gram gümüş , gram altın ne olur , gram altin fiyatı ne kadar konuları araştırılmaya devam ediyor. Gram gümüş yorumları , gram altın yorum ve gram altın analizi , çeyrek altın fiyatı bugün , ons altın yorumu , ons altın nasıl alınır , ons altın nedir , ons yorumları , ons neden düşüyor , ons analiz ve ons yorumu son dakika videomuzun konuları arasında yer alıyor.

YATIRIM TAVSİYESİ SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

Okumaya Devam Et

Trendler

Copyright © 2023 Özel Haber TV