Bizi Takip Edin
e-ticaret.site

Gündem

İstanbul’un yeni valisi Ali Yerlikaya oldu! Ali Yerlikaya kimdir?

Published

on


#İstanbul'un yeni valisi oldu!

İzlediğiniz için teşekkürler, daha fazla video için abone olun:
https://www.youtube.com/channel/UCFT56YoZM9Ovb8hOeQQJCAQ?sub_confirmation=1
İstanbul'un yeni valisi Ali Yerlikaya oldu! Ali Yerlikaya kimdir? GÜNCEL HABERLERİ  | 27.10.2018 04:57 | 33 dakika önce Valiler Karnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. 21 Vali Mülkiye Başmüfettişliği görevine atanırken 17 valinin ise yeri değişti. Görevden alınan valiler Mülkiye Başmüfettişliği'ne atandı. Kararname ile İstanbul Valiliğine Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya getirildi. İstanbul Valiliğine getirilen Ali Yerlikaya kimdir?  Yeni Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, Ankara Valisi olarak atandı. Şahin'den boşalan İstanbul Valiliğine Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya getirildi. Peki, İstanbul Valiliğine getirilen Ali Yerlikaya kimdir? ALİ YERLİKAYA KİMDİR?  12.11.10.1968 tarihinde Konya'da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini aynı şehirde tamamladıktan sonra, 1989 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi “Kamu Yönetimi” bölümünden mezun oldu.  1990 yılında İçişleri Bakanlığı Kaymakam adaylığı görevine başladı.  1993 yılında Kayseri İli Felahiye İlçesi Kaymakamlığına atandı.  Sırasıyla; Hilvan (Şanlıurfa) ve Sarıkaya (Yozgat) ilçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı.  29.05.2003 tarihinde İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliğine, 09.02.2004 tarihinde Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü görevine atandı.  13.12.2007-17.05.2010 tarihleri arasında Şırnak Valisi, 23.05.2010-09.08.2012 tarihleri arasında Ağrı Valisi, 17.08.2012-03.03.2015 tarihleri arasında Tekirdağ Valisi olarak görev yaptı.  16.02.2015 tarih ve 2015/7295 sayılı Bakanlar Kurulu Kararnamesi ile Gaziantep Valiliği görevine atanan Vali Yerlikaya, evli ve dört çocuk babasıdır.  27.10.2018 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan Valiler Kararnamesi'yle İstanbul Valiliği görevine atandı. PARTNERSimit yiyerek zayıflayabilirsiniz! Nasıl mı… Valiler Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı! 21 ilin valisi görevden alındı GÜNCELLEME – İsrail uçakları Gazze'yi bombalıyor
#İstanbul, #yeni, #valisi, #AliYerlikaya, #olduAliYerlikaya, #kimdir
#İstanbul'unyenivalisiAliYerlikayakimdir, #Valilerkararnamesi, #Sondakika, #AliYerlikaya, #istanbulunyenivalisi, #aliyerlikayakimdir

Okumaya Devam Et
Reklam
Yorum Yapın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gündem

Bolu’da Deprem Oldu

Published

on

By


HALK, DİYARBAKIR VE VAN'DA SEÇİMİNİ YAPTI

AHMET TÜRK ADAY ADAYLIĞINDAN ÇEKİLDİ

GAZZE'DE 100. GÜN: DÜNYA AYAKTAGAZZE'DE 125 FİLİSTİNLİ DAHA KATLEDİLDİ

'DA OLDU, GÖRÜR UYARDI

KÜÇÜKÇEKMECE'DE ÇOCUK İŞÇİ AĞIR YARALI

Reklam
e-ticaret paketleri

14 Ocak 2024 Pazar gününün önemli başlıklarını sizler için derledik.

ArtiTVMedya

Okumaya Devam Et

Gündem

Naci Görür Adana Deprem Uyarısı!

Published

on

By

naci-gorur-deprem


'den Uyarı: Stres Transferi Mümkün Arkadaşlar, hep soruluyor. Herkes aynı şeyi tekrar tekrar soruyor.

*Kaygılarınızı anlıyorum ama mümkün olduğunca insanımıza yararlı olacak, onları doğru yönlendirecek konular üzerinde duralım.

*Maraş'ta 7,5 üreten Sürgü fayı kırıldı ama onun batı-güneybatı uzanımı olan Sorgun fayı kırılmadı. Bu fay Adana havzasına dallanarak devam ediyor.

Okumaya Devam Et

Gündem

İzmir Narlıdere Yangını

Published

on

By


'deki Yangında Can Pazarı: Görüntüler Korkunç – TGRT Haber İzmir'in Narlıdere ilçesinde bulunan Folkart'ta henüz bilinmeyen bir nedenle çıktı. İhbar üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Yangına müdahale sürerken bazı vatandaşların can havliyle balkondan atladığı belirtildi. İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, yangında can kaybının olmadığını açıkladı. İhlas Haber Ajansı Muhabiri Mustafa İç'in aktardığına göre; İzmir İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahin, bir kişi içeriden yaralı olarak çıkarıldığını açıkladı.
Folkart
folkart yangın
izmir folkart
folkart izmir
izmirde yangin
izmir
izmir son dakika
izmir
izmir narlıdere folkart
izmir folkart yangın son dakika
izmir narlıdere
narlıdere yangın
ibrahim tatlıses
izmir narlıdere folkart sitesi yangın
narlıdere folkart yangın
izmir'de yangın
izmir yangın son dakika
izmir folkart yangın
izmir folkart narlıdere
izmirde yangın
yangın
izmir narlıdere yangın
son dakika izmir
izmir yangını
narlıdere yangın son dakika

Okumaya Devam Et

Trendler

Copyright © 2023 Özel Haber TV