Hoşgeldiniz
Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm Fragmanı


Diriliş Ertuğrul 5. Sezon 123. Bölüm Fragman

Diriliş Ertuğrul yeni sezona bu akşam 122. son bölümü ile merhaba dedi. 5.sezonu ile ekrana gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde; Ertuğrul oğlunun canı ile sınanır. Ancak bu felaket haberi onu İlbilge Hatun ile tanıştırır. Ayrıca Dragos’un varlığından da haberdar olur. Osman hayata döner. Dragos, zangoç kılığında Ertuğrul’un karşısına çıkar. Ayrıca Gündüz Alp, babası Ertuğrul Bey’i çarşıda herkesin ortasında hayal kırıklığına uğratır.

5. sezonda diziye dahil olan bir diğer isim de Dragos. Ertuğrul, Dragos’un adını ilk kez duyar ancak tehlike arz ettiğinin de farkındadır. Ertuğrul’a oğlu Gündüz’den hiç beklemediği bir darbe gelir. Tefecilere altın verdiği ortaya çıkar. Gündüz ‘bilmiyordum’ dese de babası tarafından affedilmez.

Zangoç rolünde Dragos Ertuğrul ile karşılaşır. Dragos, Ertuğrul’a minnetlerini sunar. Ertuğrul yüzüne bakmasını ister. Dragos efendilerini yüzüne bakamayacağını söyler. Ertuğrul ise kimsenin kimsenin efendisi olmadığını söyler. Dragos, Osman’ın durumunu sorar. Ertuğrul ondan şüphelenmez. O sırada Mikis gelir ve tefecilerin kimler olduğunu öğrendiğini söyler. Ertuğrul tefecilerin dersini verir. İlbilge de o sırada çarşıdadır. Ertuğrul Bey’in adaleti ile de bu şekilde tanışır.

Diriliş Ertuğrul 123. Bölüm Fragman Özeti;

Aradan geçen 10 yılda Selçuklu Devleti, Moğollar ile girdiği Kösedağ savaşını kaybetmiş ve Moğolların hakimiyetine girmiştir. Ertuğrul Bey liderliğindeki Kayılar ise geçen 10 yılda Söğüt’e yerleşmiş ve güçlerini katlamışlardır. Ertuğrul Bey’in Söğüt’teki durumundan rahatsız olan Moğollar, Ertuğrul’un gücünü kırmak için yeni planlarını devreye sokarlar.

Diriliş Ertuğrul
Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Fragman
Diriliş Ertuğrul 5. Sezon 123. Bölüm Fragman
Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon

Senaryo ve Yapımcı: Mehmet Bozdağ
Yönetmen: Metin Günay

Kanal: TRT 1, Tekden Film

Oyuncular: Engin Altan Düzyatan, Cengiz Coşkun, Nurettin Sönmez, Hülya Darcan, Hande Soral, Kayra Şenocak, Ayberk Pekcan, Osman Soykut, Kimya Gökçe Aytaç, Yiğit Mergen, Armağan Oğuz, Ünal Silver.

Diriliş Ertuğrul
Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon
Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm
Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Fragman

#byharelce

Yorum Yapın
Video Hakkındaki Görüşleriniz nelerdir?

Kapat X