Hoşgeldiniz
Cemal Kaşıkçı’nın Yeri Tespit Edildi! Yeni Gelişme


El Cezire: #Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın Yeri Tespit Edildi! Yeni Gelişme Videolarımı takip etmek için tıklayınız *https://goo.gl/xA4Bnh

Bu videoda neler öğreneceksiniz?
El Cezire: Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın Yeri Tespit Edildi! Yeni Gelişme
El Cezire Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın konsoloslukta nerede öldürüldüğünün tespit edildiğini iddia etti. Kanal, Cemal Kaşıkçı’nın konsolosluk binasında birkaç kişi tarafında saldırıyı uğradığını ve ardından öldürüldüğünü belirtti.

Sabah gazetesi özel istihbarat şefi Nazif Karaman; El Cezire’nin haberinin oldukça iddialı olduğu bu konuya ilişkin Türk yetkililerin gerçekleştirdiği kriminal incelemenin sonucunun beklenmesi gerektiğini belirtti. Konuya ilişkin sonuçların bir hafta on gün içerisinde sonuçlarının açıklanacağını belirtti. “Türkiye bu konuda oldukça hassas ve gizli bir şekilde çalışıyor” dedi.El Cezire televizyonu Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı’nın nerede öldürüldüğünün tespit edildiğini iddia etti.

ETİKETLER:
ilginç videolar,şaka videoları,gizem teknoloji bilgileri,haber videoları,eğitici videolar,gonzalespikacu,kaşıkçı cinayeti,cemal kaşıkçı,ses kaydı,konsolsluk,kriminal,suudi konsolsluk,konsolso kçtı,suudi arabiston,başkan erdoğan selman,kral selman,gazeteci öldürüdldü,yeni gelişme,son dakika,cinayet,konsolsun evi,rezidans,trump selman,prens,nerede öldürüldüğünü,tespit,edildi,el cezire televşzyonu,suudi gazeteci,tezgah,ölüm timi,15 kişilk,ekip,oyun

Bu videodan sonra tavsiye ettiğim sürpriz bir yer var, onları da izleyin.
*
*
Buradan en çok sevdiğim diğer videomu izleyebilirsiniz.
*
Bir önceki videom *
Bir sonraki videom*

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ►https://goo.gl/xA4Bnh
BENİ INSTAGRAM’DAN TAKİP EDİN ►https://goo.gl/d5uEFo

Merhaba, ben Emre YILMAZ.
Araştırmak, fikir üretmek, içerik oluşturmak keyif verici olduğu kadar zordur. Keyifle hazırladığım bir 5 dk lık videom 5-6 satte hazırlanıp sizlerin yorumuna beğenisine sunulmaktadır. İnsanları eğlendirmeyi bilgi vermeyi severek videolarımı hazırlıyorum. Genellikle günlük 3-4 video yüklediğim haber politika, eğlence, merak ve gizem dolu kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

İzlediğiniz için teşekkürler!

Yorum Yapın
Video Hakkındaki Görüşleriniz nelerdir?

Kapat X